google051c21e9c14f4f6d.html google-site-verification=MycuGzd3GxkSeW1WqYB7PfJOdRsUYRgT0OoXpj0CORo

Współpraca

Zapraszamy do współpracy wyspecjalizowanych przewoźników w ruchu międzynarodowym.

Spedycja

Oferujemy

  • Prace z naszymi klientami, ładunki całościowe 1:1, przebiegi na poziomie 11 000 ;- 13 000 km w miesiącu przy wyjazdach dwutygodniowych.
  • Naczepy typu: Standard / CoilMulda / Mega / Chłodnia / Izoterma.
  • Świat transportu dynamicznie się zmienia, my dostosuwujemy się do niego dzięki współpracy z wieloma specjalistami w branży TSL.
  • Zależy nam na profesjonalnym podejściu do realizowanych zleceń, to stanowi podstawę do zachowania konkurencyjności na rynku.

wspolpraca@ac-cargo-trans.pl

}
Rozliczanie czasu pracy / delegacji / zgłoszenia kierowców
rozliczanie@ac-cargo-trans.pl
zobacz szczegóły

Jak wiemy czas odgrywa kluczową role w świecie transportu nie tylko podczas realizacji zlecenia ale także w związku z czasem jazdy przerw i odpoczynków kierowcy.
Biorąc pod uwagę zmiany wprowadzone dyrektywą Unijna a także naszym Polskim nowym ładem, jest to niezwykle ważne aby zachować prowadzenie swojej działalności bezpiecznie i na najwyższym poziomie.

Księgowość / kadry
ksiegowosc@ac-cargo-trans.pl
zobacz szczegóły

Księgowość jest fundamentem każdej działalności, odpowiednie działania a także ciągła edukacja pozwala rozwijać swoją firmę i zwiększać zasięgi swoich działań. Dział kadr działa w mocnej komitywie z ewidencją czasu pracy oraz delegacjami które po wprowadzenie zmian będą odgrywać bardzo ważną role.

Licencje Transportowe
licencje@ac-cargo-trans.pl
zobacz szczegóły

Certyfikat kompetencji na bazie którego uzyskujemy licencje transportową jest bardzo wymagającym procesem angażującym wiele pracy i wiedzy, ryzyko utraty dobrej reputacji jest coraz większe a nic nie wskazuje że będzie lepiej czy prościej

Ubezpieczenia OCP / OCS
ubezpieczenia@ac-cargo-trans.pl
zobacz szczegóły

Zakres ubezpieczenia może być różny i zależny od potrzeb przewoźnika, kierunków, specyfiki pracy, lecz najważniejsze są zapisy w umowie które tak naprawdę chronią nas przed tym co może wydarzyć się na drodze czy podczas postoju ciężarówki na parkingu. Świadomość rośnie w momencie w którym dochodzi do incydentów lecz zazwyczaj jest już za późno.

zobacz szczegóły

Płynność finansowa jest składową ekonomii prowadzenia przedsiębiorczości, zwrot VAT’u szczególnie za granicą może przeciągnąć się nawet do 6 miesięcy. Są sposoby aby zrobić to szybciej tym samym móc pracować swoimi własnymi środkami i nie blokować płynności finansowej firmy.

Kwalifikacje zawodowe kierowców kod 95
kwalifikacje95@ac-cargo-trans.pl
zobacz szczegóły

W pełni wykwalifikowany kierowca to nie tylko umiejętności ale także szereg dokumentacji z nią związanych,

Wynajem ciągników siodłowych / naczep
wynajem@ac-cargo-trans.pl
zobacz szczegóły

Deficyt sprzętu jest mocno odczuwalny na rynku transportowym zarówno powyżej jak i poniżej 3,5 tony. Problem polega na braku podzespołów do nowych sprzętów co hamuje gospodarkę aut używanych.

zobacz szczegóły

Kolejne utrudnienia czekają nas podczas ujednolicenia wszystkich stawek delegacji w każdym kraju, dotyczyć to też będzie obowiązkowemu rejestrowaniu przekroczenia granicy z czym nie każda telematyka sobie poradzi.

Przedstawicielstwo w krajach UE
przedstawicielstwo@ac-cargo-trans.pl
zobacz szczegóły

Kolejne utrudnienia czekają nas podczas ujednolicenia wszystkich stawek delegacji w każdym kraju, dotyczyć to też będzie obowiązkowemu rejestrowaniu przekroczenia granicy z czym nie każda telematyka sobie poradzi.

Szkolenia

Jesteśmy organizatorami szkoleń z różnych sfer transportu, począwszy od najnowszych zagadnień związanych z pakietem mobilności jak i nowym ładem, szkoleń dla kierowców z zakresu czasu pracy przerw i odpoczynków oraz kadry zarządzającej który skupia się na procesach organizacji pracy w biurze opierającej się na działaniach scrum jak i wiedzy dotyczącej ubezpieczeń OCP / Księgowości lub najnowszych rozwiązań telematycznych dla spedycji i firm transportowych szkolenia@ac-cargo-trans.pl

Zapewniamy

Partnerskie zasady współpracy

Dopasujemy termin płatności oraz system pracy kierowcy

Ciągły kontakt z kierowcą

Rozwiązujemy wszystkie problemy podczas realizacji transportu

Gwarancja ciągłości zleceń

Ładunki cały rok, bez przestojów

Ładunki bez wymiany palet

Żadnych obciążeń i problemów